מתקין מזגנים בחיפה

לקבלת הצעת מחיר של מתקין מזגנים בחיפה השאירו פרטים בבקשה

מתקין מזגנים בחיפה עכשיו

בבקשה חיפשתי מתקין מזגנים בחיפה ומצאתם. אנו מזמינים אותכם להשאיר את הפרטים ונציג שלנו ייצור אתכם קשר תוך זמן מאוד קצר תוך אולי כמה דקות במקרה של עומס תוך כמה שעות אבל לא לפספס שום פנייה. המתינו בסבלנות ותקבלו את השירות הטוב ביותר במחירים הכי אטרקטיביים של הקיימים בשוק התקנת מזגנים בחיפה וכל זה באחריות מלאה ללא פשרות באיכות אנו מתחייבים שתישארו מרוצים.

קבלו הצעה למתקין מזגנים חיפה
כל החברות במקום אחד כולל טכנאי מזגנים בחיפה
מתקין מזגנים בחיפה
מתקין מזגנים בחיפה
מתקין מזגנים בחיפה
מתקין מזגנים בחיפה

האם צריך לבצע הכנות חשמל לפני שמגיע מתקין מזגנים לדירה שלכם בחיפה?

בחיפה  שבשאר המקומות אין צורך בהכנות מיוחדות במידה ומדובר במזגן רגיל בכל זאת כדאי לדעת האם המזגן הוא תלת פאזי הודו. בנוסף למזגנים עם כוחות סוס מעל כמות מסוימת יש צורך להקים יחידת חשמל נפרדת שעליו מחובר המזגן ותוספת כפתור כיבוי.

לברר לפני ההתקנה את כל הפרטים הקטנים האלו שיכולים לעזור בעתיד להימנע מהוצאות לא צפויות אפשר אצל מתקין מזגנים שיכול להגיע למקום ההתקנה בחיפה. ככה תוכלו לבצע תכנון מושכל מדוייק ואפילו להתאים סוג המזגן, תלחיץ ידעו אולי משהו שתכננתם לקנות פחות מתאים לכם הוא יצטרך לבצע שינויים בתוך הבית ובחשמל.

ויתכן מנגד יש דגם אחר יותר מתאים לתנאים שיש לכם כבר בבית ואם תקבלו החלטה לרכוש הדגם המתאים לא תצטרכו לבצע שום שינוי ולהיכנס להוצאות ולהוציא מכיסכם כספים נוספים.

קבלו הצעה למתקין מזגנים חיפה

בין שירותינו להתקנת מזגנים בחיפה

המתקינים שלנו נותנים שירות בכל התחומים האלו בחיפה

מתקין מזגנים בחיפה
שירות ומכירות מזגנים
מתקין מזגנים בחיפה
התקנת מערכות מיזוג אוויר
מתקין מזגנים בחיפה
ייעוץ ופתרונות בבית הלקוח בחיפה
מתקין מזגנים בחיפה
מילוי גז למזגן בחיפה
מתקין מזגנים בחיפה
תיקון לכל סוגי המזגנים
מתקין מזגנים בחיפה

מתקין מזגנים בחיפה – מחירים, עלויות של תוספות ועוד

סוג שירות 

מחיר 

הערות 

מזגן רגיל – התקנה רגילה בחיפה

590

מתקין מזגנים בחיפה

תוספת  צנרת150 
קידוח מעמד למזגן 200 
מתקן תליה למזגן – קונסולה 180 
חציבה בקיר בטון120למטר 
פירוק מזגן150עד 55 קילו
   

האם אפשר לרכוש מזגן כולל התקנה אצל מתקין מזגנים בחיפה?

התשובה היא חד משמעית כן ניתן לרכוש מזגן אצל מתקין מזגנים בחיפה כולל התקנה במחיר ידוע מראש. מה התהליך? קודם כל התקשרו אלינו השאירו את הפרטים שלכם עם כתובת מגורים ונתאם לכם הגעת טכנאי לבית שלך לראות את המקום ולהציע לכם אפשרויות לרכישת המזגן. אחרי שתבחרו את המזגן אנחנו לבצע את כל הפעולות הנדרשות ולרכוש את המזגן עבורכם המתקין יגיע יחד עם מזגן ויתקין לכם אותו עוד באותו יום.

במקרה כזה אתם לא תצטרכו להשקיע הזמן בחיפושים ללכת לחנויות, רשתות חשמל, לחפש באינטרנט ומכיר בהתחייבות הוא לא יהיה יותר יקר מה שראיתם קונים את זה לבד נקודה בנוסף לא יהיה לך מוצאות של הובלה כי המתקין יגיע יחד עם מזגן יביא אותו ויתקין לכם. עוד יתרון קטן נוסף שהמזגן לא יתפוס לכם מקום בבית ולא תצטרכו לשמור אותו בבית עד הגעת הטכנאי הדבר הופך להיות עוד יותר משמעותי אם רכשתם ארבע חמש או שש מזגנים שיכול לתפוס לכם חדר.

מה מחיר התקנת מזגן על ידי מתקין מזגנים בחיפה?

התקנת מזגן על ידי מתקין בחיפה אצלנו מתחיל בסביבות 500 שקל שזה התקנה בסיסית לא דורשת תוספת גז ולא דורשת הוספת צינורות במידה ויידרש התמחור יהיה על פי מטר רץ.

נשמח לענות לכל שאלה שלכם לכל בקשה אתם מוזמנים פשוט להשאיר את הפרטים ולקבל ייעוץ חינם. אם עדיין נשארו לכם שאלות דברו איתנו מתקין מזגנים מוסמך בעל רישיון ניסיון רב יגיע לביתכם ויסביר לכם אתה אפשרויות ותנאים

קבלו הצעה למתקין מזגנים חיפה
מתקין מזגנים בחיפה
מתקין מזגנים בחיפה
מתקין מזגנים בחיפה

השאירו פרטים בבקשה

דילוג לתוכן