מתקין מזגנים בחדרה

לקבלת הצעת בחדרה השאירו פרטים בבקשה

אם הגעתם לעמוד זה סימן שאתם מחפשים מתקין מזגנים בחדרה – אז ברוכים הבאים כי החיפושים שלכם הצליחו והגעתם למקום הנכון. אנו מתמחים בהתקנת מזגנים באזור חדרה ונותנים שירות גם ללקוחות פרטיים גם לבעלי עסקים למשרדים ובניינים מסחריים. על מנת לקבל קישור אנחנו מזמינים אותכם להשאיר שם וטלפון שנוכל לחזור אליכם והנציג היא קבעה ביקור מתקין מזגנים בחדרה לזמן שמתאים לכם ובשעות שיכולות להיות נוחות בשבילכם.

מתקין מזגנים בחדרה
כל החברות במקום אחד מתקין מזגנים בחדרה
מתקין מזגנים בחדרה
מתקין מזגנים בחדרה
מתקין מזגנים בחדרה
מתקין מזגנים בחדרה

מה צריך לדעת באיזה הכנות כדאי לעשות לפני הזמנת מתקין מזגנים בחדרה?

הטכנאים שלנו ממליצים לבדוק שהמזגן מתאים למערכות חשמל המותקנות בבית כולל לוח חשמל. האמת בדיקה זו מומלץ לעשות עוד לפני ביצוע של חיפושים ואפילו רכישה של מזגן. כי יתכן שהתרחשו מזגן במיוחד מזגנים גדולים עם כוח סוס מעל 3 ייתכן ש שתקו בבעיה בלוח חשמל ועל מנת להתקין מזגן כזה אצלכם בבית תצטרכו קודם כל תצטרכו לבצע שינויים בתוך לוח החשמל שלכם שדורש זמן התעסקות וכמובן עלויות נוספות והזמנת בעלי מקצוע שלא תכננתי להזמין. מתקיני מזגנים שלנו הם בעלי תו מתקין מורשה בחדרה וזמינים לעבודה בכל ימות השבוע מיום א' עד ו'. לא פעם אנחנו רואים מקרים שהמזגן שהוזמן עוד לפני ייעוץ עם בעל מקצוע שמתמחה בהתקנה ותחזוקה של מערכות מיזוג אוויר, רוכשים מזגן שהוא לא בדיוק מתאים לצרכים ולמיקום כולל שטח החדרים ואז הבעיה יכולה לצוץ רק אחרי התקנת המזגן בתקופה של טווח ארוך יותר נקודה כמובן המזגן חעבןד טוב והכל יהיה בסדר , אך בכל זאת אנחנו מאוד ממליצים לכל מי שמתכנן לרכוש מזגן להתייעץ קודם כל עם בעל מקצוע על מנת לסגור את כל הפינות ולראות תמונה כוללת בצורה מקצועית שהמוצר שתרכשו ויהיה כן מתאים וכן ישרת אותכם ותהנו ממנו במהלך שנים ארוכות, לא תצטרכו לתקן אותו כל פעם או להחליף אותו בקרוב כי מדובר בהצעה לא קטנה החל   1200 ש"ח.

קבלו הצעה למתקין מזגנים בחדרה

בין שירותינו

מתקין מזגנים בחדרה
שירות לכל חברות מזגנים
מתקין מזגנים בחדרה
התקנת מערכות מיזוג אוויר
מתקין מזגנים בחדרה
ייעוץ
מתקין מזגנים בחדרה
מילוי גז חדרה
מתקין מזגנים בחדרה
תיקון לכל סוגי המזגנים
מתקין מזגנים בחדרה

מתקין מזגנים בחדרה –  מחירים, עלויות של תוספות ועוד

סוג שירות 

מחיר 

הערות 

מזגן רגיל 1כ סוס

590 
תוספת  צנרת150 
קידוח מעמד למזגן 200 
מתקן תליה למזגן – קונסולה 180 
חציבה בקיר בטון120למטר 
פירוק מזגן150עד 55 קילו
   

כמה עולה התקנת מזגן בחדרה?

התקנת מזגן בחדרה עולה כ  590  שקל כולל צנרת בסיסית כולל הכל ואנחנו מתחייבים לעבודה איכותית על ידי מתקין מזגנים מורשה ומומלץ בחדרה שאדע לבצע עבודה כמו שצריך בלי פשרות עם חומרים איכותיים ביותר ורמת שירות גבוהה שרק קיימת שיק וכמובן הפעלת אחריות של היצרן או של היבואן המקומי שתוכלו להמשיך לקבל שירות וליהנות מאחריות בשנה הקרובה או לתקופת האחריות שמוגדרת קשר חרשתם את המוצר ברשת חשמל כלשהי.

אין ספק שבחירת מזגן והתקנתו איזה משימה שדורשת התייחסות ואנחנו נשמח להיות חלק מהפרויקט הקטן הזה, גם אם מדובר בבית פרטי גם אם אתם עסק קטן או בינוני עד גדול. בואו תשאירו פרטים של מתקין מזגנים בחדרה יוכל לדבר אתכם בשעות הקרובות לתת לכם את כל הפרטים ולבצע עבורכם עבודה באיכות שתמשיכו ליהנות לאורך השנים.

קבלו הצעה למתקין מזגנים בחדרה
מתקין מזגנים בחדרה
מתקין מזגנים בחדרה
מתקין מזגנים בחדרה

השאירו פרטים בבקשה

דילוג לתוכן