מתקין מזגנים באילת

לקבלת הצעת באילת מחיר השאירו פרטים בבקשה

תודה שביקרתם באתר ונשמח לעזור לכם בכל מה שקשור להתקנת מזגן על ידי מתקין מזגנים באילת מורשה, מנושא ובעל מוניטין מעולה באילת. למרות שהעיר שלנו רחוקה משאר המקומות בארץ החום שיש באילת או חום גבוה במיוחד, ולכן גם הביקוש על מזגנים הוא גובר משנה לשנה בתור פתרון יעיל וזול יחסית לקירור הבית. ניתן לרכוש באילת מזגנים של כל החברות ולהתקין בבית על ידי טכנאי מזגנים מורשה ומומלץ.

קבלו הצעה באילת
כל החברות במקום אחד כולל מתקין מזגנים באילת
מתקין מזגנים באילת
מתקין מזגנים באילת
מתקין מזגנים באילת
מתקין מזגנים באילת

איך לבחור מתקין מזגנים באילת בלי לשלם כסף מיותר? בלי לוותר על רמת מקצועיות של המומחה...

הלקוחות בדרך כלל קודם כל רוכשים את המזגן ואז מתחילים לחפש מי יתקין אותו בצורה טובה, וזה ההתנהלות שהיא נפוצה ביותר בקרב ראשי מזגנים. אך עם השנים אנחנו רואים שהרבה זה משתנה לטובת יעוץ ראשוני מול מתקין מזגנים בעיר שלכם ורק אחרי קבלת פרטים ואפשרויות מהמומחה טכנאי מורשה קבלת החלטה של סוג המזגן, חברה ופרמטרים נוספים שאולי תצטרכו. לפעמים הפרמטר הכי זניח יכול להצביע על כך שהמזגן פשוט לא מתאים לכם: לדוגמא אם אתם אוהבים להדליק את המזגן ולכבות אותו בצורה אוטומטית זאת אומרת שאחרי כמות שעות מסויים את המזגן נכבה ותרכשו מודל ודגם של המזגן אין לו פונקציה כזו אז יתכן שלא תהיו מרוצים מערכת שכזו גם אם המזגן עובד מאוד חזק. ולכן אנחנו ממליצים לכל הלקוחות יהנו טרם הרכישה לפנות למתקין מזגנים באילת ולקבל הכוונה וייעוץ ראשוני ללא תשלום.

קבלו הצעה למתקין מזגנים באילת

בין שירותינו

המתקינים שלנו נותנים שירות בכל התחומים האלו

מתקין מזגנים באילת
שירות ומכירות מזגנים
מתקין מזגנים באילת
התקנת מערכות מיזוג אוויר
מתקין מזגנים באילת
ייעוץ ופתרונות בבית הלקוח
מתקין מזגנים באילת
מילוי גז למזגן
מתקין מזגנים באילת
תיקון לכל סוגי המזגנים
מתקין מזגנים באילת

מתקין מזגנים באילת –  מחירים, עלויות של תוספות ועוד

סוג שירות 

מחיר 

הערות 

מזגן רגיל – התקנה רגילה 

590 
תוספת  צנרת150 
קידוח מעמד למזגן 200 
מתקן תליה למזגן – קונסולה 180 
חציבה בקיר בטון120למטר 
פירוק מזגן150עד 55 קילו
   

כמה משלמים למתקין מזגנים באילת עבור התקנת מערכת מיזוג אוויר?

אלון הפתיע אותכם אם נגיד שיש הבדלים משמעותיים בסוגי מזגן שונים והתקנתם נקודה אבל בואו ניקח רק דוגמה קטנה של מזגן רגיל בעל כוח סוס אחד בלבד שצריך לשים בחדר ליד החלון והמרחק בין מנוע שנמצא בחוץ למזגן שבפנים הוא פחות מ-23 מטר. בתקנה כזו אם אין קשיים נוספים עדכנה תעלה בסביבות 590 שקל כולל הכל. אבל אם רכשתם מזמן מזגן ענק שנמצא במרחק גדול הנקודה חיצונית, אתם כן תצטרכו לשלם תוספת תשלום על צנרת נוספת ועבודה המתקין מזגנים יצטרך לבצע בדירה שלכם באילת. המחיר המקובל בשוק בסביבות 150 שקל למטר שיכול להבטיח מחיר הוגן גם כלפי המתקין וגם כלפי הלקוח. כי הטכנאי לא רק שהוא מוסיף צנרת שהעלות של האי גבוהה הוא גם צריך להוסיף כמות הגז נוספת בשביל למלא אותה צנרת ושכל הצינורות יהיו בריאים בגז. עם מילוי גז במקרה כזה מתבצע על פי תקן ולפי דרישות היצרן והחשיבות של מתקין מורשה היא משמעותית מאוד נקודה סליחה על הגסות אבל לא מומלץ, לא להמר ולעבוד עם החבר שמסתמך רק על הניסיון האישי שלו ולא יודע ולא מכיר את הוראות היצרן ודרישות תקן מבוססות עשרות פרמטרים שנלקחו בחשבון שכתבו אותם.

השאירו פרטים והזמינו מתקין מזגנים באילת ונשמח לתת שירות באזור שלכם בצורה מהירה ואמינה ביותר.

קבלו הצעה למתקין מזגנים באילת
מתקין מזגנים באילת
מתקין מזגנים באילת
מתקין מזגנים באילת

השאירו פרטים בבקשה

דילוג לתוכן